XXII Ogólnopolska Konferencja Inżynierii Chemicznej i Procesowej
(Spała, 5-9 września 2016)

Aktualności


Wybierz zakres:  
7 październik 2016
Serdecznie zachęcamy do sięgnięcia po materiały konferencyjne opatrzone numerem ISBN.
 


30 wrzesień 2016
Serdecznie zachęcamy do wspomnienia najciekawszych chwil na fotogaleriach XXII Ogólnopolskiej Konferencji Inżynierii Chemicznej i Procesowej w Spale oraz Innovation Day 8.09.2016 r. Zachęcamy także do odwiedzenia kanału WIPOŚ Politechnika Łódzka celem zapoznania się z krótkim reportażem jaki  przygotowali koledzy z Centrum Multimedialnego PŁ.
 


21 czerwiec 2016
Mamy zaszczyt poinformować, iż XXII Ogólnopolska Konferencja Inżynierii Chemicznej i Procesowej w Spale została objęta honorowymi patronatami:20 maj 2016

Szanowni Państwo,
 
Miło nam poinformować, że do drugiego etapu - Sesji Studenckich Kół Naukowych w ramach Innovation Day, w dniu 8 września 2016 r. podczas XXII Ogólnopolskiej Konferencji Inżynierii Chemicznej i Procesowej w Spale zakwalifikowały się następujące zespoły wraz z poniższymi projektami:

10 luty 2016
Komitet Organizacyjny XXII Ogólnopolskiej Konferencji Inżynierii Chemicznej i Procesowej zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Studenckich Kół Naukowych na najlepszy projekt naukowy.
Konkurs przebiegać będzie dwuetapowo. Pierwszy etap Konkursu (01.03.2016 r. – 10.05.2016 r.) będzie kwalifikacją projektów naukowych do Sesji Studenckich Kół Naukowych, która stanowi drugi etap konkursu i odbędzie się w dniu 8 września 2016 r. podczas XXII Ogólnopolskiej Konferencji Inżynierii Chemicznej i Procesowej w Spale.
Wyłonione w pierwszym etapie konkursu projekty zostaną przedstawione pracownikom wyższych uczelni, instytutów naukowych i przedsiębiorstw przemysłowych. Sesja będzie doskonałą szansą na prezentację potencjału samych projektów jak i studentów zajmująch się tymi przedsięwzięciami oraz wymianę poglądów i doświadczeń między studentami i ludźmi nauki.
 

1 styczeń 2016

Zainteresowanych tematyką konferencji w szczególności przedsiębiorców branży oraz przedstawicieli otoczenia uczelni serdecznie zachęcamy do aktywnej współpracy i wsparcia działań komitetu organizacyjnego konferencji. W zamian oferujemy ciekawe formy promocji i budowania wizerunku firmy aktywnie współpracującej z ośrodkami naukowymi, podejmującej współtworzenie i transfer nowoczesnych oraz innowacyjnych technologii.23 czerwiec 2015

W tej sekcji będziemy informować Państwa o wszelkich najistotniejszych kwestiach organizacyjnych, zmianach oraz planowanych imprezach towarzyszących.

Szanowni Państwo,

UWAGA: Nastąpiła zmiana terminu nadsyłania pełnych tekstów artykułów!


W odpowiedzi na liczne prośby, termin nadsyłania pełnych tekstów artykułów! został przesunięty.
 

Rejestracja uczestników i nadsyłanie streszczeń
14.02.2016
Wstępna kwalifikacja prac
06.03.2016
Nadsyłanie pełnych tekstów prac
29.04.2016
Kwalifikacja pełnych tekstów prac
31.05.2016
Wniesienie opłaty konferencyjnej
15.06.2016
Termin Konferencji
5-9.09.2016

 


22 czerwiec 2015
Obejmować będzie wszystkie obszary tradycyjnie zarezerwowane dla Inżynierii Chemicznej i Procesowej, ale także zjawiska oraz najnowsze trendy na styku z innymi gałęziami wiedzy i ich zastosowaniami aplikacyjnymi.

21 czerwiec 2015

Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej w siedmiu katedrach zatrudnia blisko stu pracowników naukowo – badawczych. Zaangażowani są oni w kształcenie około 800 studentów i 60 doktorantów. Obszary badań jednostki koncentrują się wokół zagadnień związanych z inżynierią chemiczną i procesową, inżynierią środowiska, zarządzaniem środowiskiem oraz oceną zagrożeń i ryzyka.


20 czerwiec 2015

Serdecznie zapraszamy na XXII Ogólnopolską Konferencję Inżynierii Chemicznej i Procesowej. W dniach 5-9 września 2016 r. w Spale nastąpi spotkanie naukowców oraz praktyków na rzecz rozwoju innowacyjnych badań, technologii przemysłowych i ochrony środowiska!Partnerzy

Guntgrupa Azotywww.matrix.biz.pl